אנשי הצוות

ברוכים הבאים ליקב הר אודם!
הכירו את הצוות המסור שעומד מאחורי כל היינות המוצלחים שלנו

צוות היקב

בעלים שותפים

משפחת אלפסי

לצפייה בכולם

משפחת אלפסי

מיכאל אלפסי

מיכאל

אבי המשפחה, איש של אנשים , של חקלאות ושל רוח עשייה ויזמות . חלם את היקב יחד עם אשתו עידית וארבעת ילדיהם. לאחר שנים בהם עסק בהקמה ועשייה במושב אודם וביזמות.  בשנת 2003 ראה בחזונו כיצד המשפחה כולה מתכנסת לעשייה משותפת ומקימה מפעל חיים משפחתי – יקב הר אודם.

עידית אלפסי

עידית

אם המשפחה, אמנית ויוצרת. לוכדת רגעים בזמן, דרך ציוריה המשקפים את החיים בגולן , ביחד , בהגשמת חלומות והיענות לאתגרי החיים. חלמה את היקב יחד עם מיכאל וארבעת ילדיהם לאחר שנים של עבודה במושב אודם. עידית שותפה לכלל ההחלטות האסטרטגיות המתקבלות ביקב.

אדם

הבן הבכור ויינן היקב מאז שנוסד בשנת 2003 , אדם מייצר את היינות מתוך אהבה גדולה לתחום, מביא עמו את הדייקנות וההקפדה שבעשייה מתוך שאיפה לייצר את היין האיכותי והטעים ביותר ללא פשרות. גר בקיבוץ נאות מרדכי ,נשוי לשרון ואב לשלושה. אדם בעל תואר ראשון במדעי הצמח ותואר שני בייננות וגידול הגפן אותו סיים בהצטיינות בפקולטה לחקלאות ברחובות. אדם מעורב בכל הנעשה ביקב מהכרם ועד לבקבוק . נשוי לשרון ואב לשלושה. 

ישי אלפסי

ישי

עבד יחד עם אדם כיינן ביקב מאז שנוסד בשנת 2003  צמח עם היקב במגוון תפקידים וכיום מכהן ככורם ועוזר יינן.  את כרמיו של היקב  ישי מטפח בעמק הבכא  בגובה של 1060 מטר בממוצע מעל פני הים, באזור הגידול הכי טוב בישראל. ישי רואה בעבודת הגידול ובתחום החקלאי מנוע צמיחה אדיר ליקב ומפתח אותם באופן מתמיד.  גר בקיבוץ נאות מרדכי, נשוי לנורית ואב לשלושה.

אפרת

אפרת אלפסי

עבדה ביקב הר אודם במגוון רחב של תפקידים וניהלה את מרכז המבקרים עד 2019. 2020 יצאה לדרך עצמאית, כיום אפרת בעלת סטודיו לקרמיקה "יוצאת מהכלים"  במושב אודם, את כל הכלים אותם מייצרת בעבודת יד אפרת ניתן לרכוש במרכז המבקרים של היקב, לאפרת חלקות כרם בעמק הבכא, היא גרה במושב אודם ולה שתי בנות. 

יערה אלפסי ביאדגלין

יערה

סמנכל"ית השיווק של היקב. ליערה תואר ראשון בשירותי אנוש ומזרח אסיה. יערה מנהלת את תחום השיווק והייצוא של היקב שמהווה כ25% מכלל מכירות היקב. יערה גרה במושב אודם נשואה למהרטו ואמא לשלושה

בעלים שותפים

מוניקה ויובל יקב הר אודם

יובל ומוניקה גולן

הצטרפו כשותפים בשנת 2009 מתוך חיבור נדיר למשפחת אלפסי ויינות היקב. יובל ומוניקה בעלים-שותפים ביקב ובעשייה מביאים עמם נקודת מבט מאוזנת, אחראית ויצירתית גרים בתל אביב והורים לגיא.

צוות היקב

אלון ארבל

אלון

מנכ”ל היקב. הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2019 ומוביל את היקב במגוון תחומי הניהול והעשייה האסטרטגית והעסקית. אלון מחבר בין החלום, העשייה והאנשים. בעל תואר שני באסטרטגיה עסקית ומ”פ במילואים.

גר בקיבוץ איילת-השחר נשוי לשני ואב לשלושה 

מהרטו ביאדגלין

מהרטו ביאדגלין

האיש שלנו בכרמים ובמטעים. הצטרף לעשייה ביקב בשנת 2018 –  אחראי בפועל על כל הנעשה בכרמים של היקב מהזמירה ועד לבציר, מהלבלוב ועד לאשכול.

 נשוי ליערה, מתגורר באודם ואב לשלושה

מירב בושי

הצטרפה למשפחת יקב הר אודם בשנת 2013, ומאז מנהלת את המשרד ומהווה עוגן מרכזי בפעילות היקב. פועלת מול אנשי המכירות בשטח, לקוחות פרטיים, עסקיים ועובדי היקב. גרה בקיבוץ אלרום, נשואה לארז, אמא לשלושה ובזמנה החופשי, פועלת למען החיות בגולן ובגליל וטבעונית גאה.

מאיר אוחיון

הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2018 צמח ממערך הייצור של היקב  וכיום מנהל את השיווק וההפצה בין החרמון לחדרה . דואג שבכל נקודה מעניינת בצפון תפגשו אותנו, במסעדה, צימר או חנות יין. מאיר איש חם ואדיב נשוי ליפעת ואב לשניים.

שי אלפסי

הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2016. הביא את ידיעותיו מתחום המכירות להקמת מערך השיווק של היקב במרכז הארץ. בכל חנות יין בה תפגשו אותנו מחדרה ועד אילת יש סיכוי שתפגשו את שי. שי גר בפתח תקווה נשוי לליאת ואב לשלושה.

יגאל אוחיון

הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2016 צמח במערך הייצור של היקב וכיום יגאל מנהל את העבודה במערך הייצור ומשמש בין היתר כמשגיח הכשרות . יגאל גר בקריית שמונה נשוי לחגית ואב לארבעה.

ירון לוי

ירושלמי אסלי, מתחיל את השבוע על כוסית יין במחנה יהודה. ירון מנהל המכירות שלנו בירושלים וסביבותיה הצטרף ליקב הר אודם בשנת 2017. 

על ירון נאמר: ” מביני היין באים אליו, אוהבי היין קונים ממנו”. ירון נשוי לדנה ואב לשלושה. 

×

עגלת קניות

לצערנו אתם לא בגיל המתאים, אנא חזרו לכאן שוב כשתהיו 18 או יותר.

האם אתם מעל גיל 18?