אנשי הצוות

משפחת אלפסי

מיכאל

אבי המשפחה, איש של אנשים , של חקלאות ושל רוח עשייה ויזמות . חלם את היקב יחד עם אשתו עידית וארבעת ילדיהם. לאחר שנים בהם עסק בהקמה ועשייה במושב אודם וביזמות.  בשנת 2003 ראה בחזונו כיצד המשפחה כולה מתכנסת לעשייה משותפת ומקימה מפעל חיים משפחתי – יקב הר אודם.

עידית

אם המשפחה, אמנית ויוצרת. לוכדת רגעים בזמן, דרך ציוריה המשקפים את החיים בגולן , ביחד , בהגשמת חלומות והיענות לאתגרי החיים. חלמה את היקב יחד עם מיכאל וארבעת ילדיהם לאחר שנים של עבודה במושב אודם. עידית שותפה לכלל ההחלטות האסטרטגיות המתקבלות ביקב.

אדם

הבן הבכור ויינן היקב מאז שנוסד בשנת 2003 , אדם מייצר את היינות מתוך אהבה גדולה לתחום, מביא עמו את הדייקנות וההקפדה שבעשייה מתוך שאיפה לייצר את היין האיכותי והטעים ביותר ללא פשרות. גר בקיבוץ נאות מרדכי ,נשוי לשרון ואב לשלושה. אדם בעל תואר ראשון במדעי הצמח ותואר שני בייננות וגידול הגפן אותו סיים בהצטיינות בפקולטה לחקלאות ברחובות. אדם מעורב בכל הנעשה ביקב מהכרם ועד לבקבוק .

ישי

עבד יחד עם אדם כיינן ביקב מאז שנוסד בשנת 2003  צמח עם היקב במגוון תפקידים ביניהם מנהל תפעול, מנהל מרכז מבקרים ועוד. בשנים האחרונות יצא לדרך עצמאית אולם ממשיך ללוות את היקב בכל צעד שנעשה מאחורי הקלעים ולפניהם. גר בקיבוץ נאות מרדכי, נשוי לנורית ואב לשלושה.

אפרת

 האדם הראשון שתפגשו כשתקפצו לבקר אותנו. אפרת מנהלת את מרכז המבקרים בחיוך גדול ותעוזה שמאפיינת אותה . במסגרת תפקידה לקחה חלק מרכזי במיצוב מרכז המבקרים כנקודה משמעותית ומרכזית לתיירים בצפון הגולן. אפרת גרה במושב אודם  ואמא לשתיים.

יערה

השתיינית הכי מוצלחת . לאחר שנים בהן עבדה במרכז המבקרים יערה כיום מנהלת את מערך השיווק הדיגיטלי של היקב ופועלת לשיפור מתמיד בחזיתות השונות של מיתוג ויחסי הציבור של היקב.  ליערה תואר ראשון בשירותי אנוש, גרה במושב אודם נשואה למהרטו ואמא לשניים.

בעלים שותפים

יובל ומוניקה גולן

הצטרפו כשותפים בשנת 2009 מתוך חיבור נדיר למשפחת אלפסי ויינות היקב. יובל ומוניקה בעלים-שותפים ביקב ובעשייה מביאים עמם נקודת מבט מאוזנת, אחראית ויצירתית גרים בתל אביב והורים לגיא.

צוות היקב

אלון

מנכ”ל היקב. הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2019 ומוביל את היקב במגוון תחומי הניהול והעשייה האסטרטגית והעסקית. אלון מחבר בין החלום, העשייה והאנשים. בעל תואר שני באסטרטגיה עסקית ומ”פ במילואים.

גר בקיבוץ איילת-השחר נשוי לשני ואבא לשי-לי ויהל 

מירב בושי

הצטרפה למשפחת יקב הר אודם בשנת 2013, ומאז מנהלת את המשרד ומהווה עוגן מרכזי בפעילות היקב. פועלת מול אנשי המכירות בשטח, לקוחות פרטיים, עסקיים ועובדי היקב. גרה בקיבוץ אלרום, נשואה לארז, אמא לשלושה ובזמנה החופשי, פועלת למען החיות בגולן ובגליל וטבעונית גאה.

שי אלפסי

הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2016. הביא את ידיעותיו מתחום המכירות להקמת מערך השיווק של היקב במרכז הארץ. בכל חנות יין בה תפגשו אותנו מחדרה ועד אילת יש סיכוי שתפגשו את שי. שי גר בפתח תקווה נשוי לליאת ואב לשלושה.

מאיר אוחיון

הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2018 צמח ממערך הייצור של היקב  וכיום מנהל את השיווק וההפצה בין החרמון לחדרה . דואג שבכל נקודה מעניינת בצפון תפגשו אותנו, במסעדה, צימר או חנות יין. מאיר איש חם ואדיב נשוי ליפעת ואב לשניים.

מהרטו ביאדגלין

האיש שלנו בכרמים ובמטעים. הצטרף לעשייה ביקב בשנת 2018 ומאז משמש כמנהל המערך החקלאי –  אחראי בפועל על כל הנעשה בכרמים של היקב מהזמירה ועד לבציר, מהלבלוב ועד לאשכול. עובד בשיתוף פעולה מלא עם אדם, נשוי ליערה, מתגורר באודם ואב לשניים.

יגאל אוחיון

הצטרף למשפחת יקב הר אודם בשנת 2016 צמח במערך הייצור של היקב וכיום יגאל מנהל את העבודה במערך הייצור ומשמש בין היתר כמשגיח הכשרות . יגאל גר בקריית שמונה נשוי לחגית ואב לארבעה.

ירון לוי

ירושלמי אסלי, מתחיל את השבוע על כוסית יין במחנה יהודה. ירון מנהל המכירות שלנו בירושלים וסביבותיה הצטרף ליקב הר אודם בשנת 2017. 

על ירון נאמר: ” מביני היין באים אליו, אוהבי היין קונים ממנו”. ירון נשוי לדנה ואב לשלושה. 

×
×

עגלת קניות

לצערנו אתם לא בגיל המתאים, אנא חזרו לכאן שוב כשתהיו 18 או יותר.

האם אתם מעל גיל 18?